• 2016 yılında kurdum markamı. O zamanlar atık malzemelerden vazo üretiyordum, çokkk severek. Kısa bir süre sonra evlendim ve dünyanın en güzel oğluna kavuşunca 🥰 vazo yapımına ara verdim malum kullandığım boya, tiner vs gibi ürünler ile artık eskisi kadar yakın ilişkide olamayacaktım.

  Aynı zamanda uzun süredir öğrenci olarak ilişkide olduğum Yoga ile daha da yakınlaşmak için Sevgili Zeynep Aksoy’un Eğitimini aldım.
  1 senelik Yeni mezun olmuş bir hoca olarak deneyim kazanmak için, Halk Eğitim merkezlerinde ücretsiz Yoga derslerine başladım. Ortalama 150 tane öğrenci ile çalışma ve birlikte gelişme şansım oldu.

 • Tam da ihtiyaçları olan biraz ileri yaşta ki öğrencilerim ve diğer öğrencilerim için uygun fiyatlı olsun diye anneciğimle Bolster yapmaya karar verdik.
  Annem 40 senelik El Sanatları Ögretmeni olunca kolayca yapabildik. :))
  Bolster yaptık bitti, kemer ihtiyaçları vardı kemer yaptık bitti :) göz yastığı da yapalım dedik rahat rahat dinlensinler oda bitti. Derken derken baktım anneciğim ile yetişemiyoruz Babacığım da iç dolgu işine girişti, evde hummalı bir çalışma başladı ve ev Atölye ye dönüştü. Hal böyle olunca haydi artık üretime dedik.

  Ve bugün geldigim bu şahane birçok insana ulaşabildiğim Türkiye’de olmayan minder kalmasın diye tüm modelleri üreten üretirken de asla geri dönüşüm ♻️ farkındalığından ayrılmadan su ayak izini arttırmadan üretim bandında işi bitmiş ama bize uygun şahane koton ve keten kumaşları değerlendirerek içini en kaliteli en kullanıma uygun en uzun ömürlü dolgular ile doldurup kullanıcılarına sunduk.

 • Tüm ürünlerimi kullanıp memnun olan etrafına duyuran herkese çoookkk teşekkürler 🙏

  Annem hala destekçim kumaşları birlikte seçeriz.
  Yoga minderleri ile baslayan hikayeme Oğlum ile birlikte çocuk odası minderleri eklendi, ordan talep artınca kendimize güzel köşeler yapalim diye günlük yer minderli hop derken balkonlar teraslar artık Naturre minderleri ile renkleniyor.
  Evet bir yandan eşim, bir yandan anneyim, bir yandan yoga eğitmeniyim ve evet bir yandan da Natur:re nin sahibiyim.

  Ben bir Oğlak kadınıyım 🤣❤️
  Kendimi çok seviyorum
  Beni destekleyen canım ailemi ve tüm ürünlerimi kullanıp memnun olan etrafına duyuran herkese çoookkk teşekkürler 🙏

Natur:re

Natur - re' nin hikayesi, 2016 yılında doğal olanı hayata geri kazandırma fikriyle başladı; sıfır atık yaşam tarzını destekleyen, yüzde yüz duyarlı bir anlayışla şekillendi. 

El emeği minderlerimiz ile Yoga yaparken kendinizi desteklediğiniz, çoçuklarınızın konforu için üretilmiş birden fazla minder seçenekleri ve kendinize ayıracağınız bu Dünya gezegeni için daha iyi ne yapabilirim düşünecesini pekiştireceğiniz konforlu alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

Doğal madenleri ve doğal taşları kullanarak yeni koleksiyonumuz ile yine doğal olanla kadını güzelleştirmeyi amaçladığımız koleksiyonumuz ile yaratmaya devam ediyoruz.  

El emeği ürünlerimiz, aynı düşünceleri paylaştığımız sizin gibi duyarlı insanlara ulaştıkça umut doluyoruz.

Bizi desteklediğiniz ve hikayemizde yer aldığınız için teşekkür ederiz.

Burcu&Senem