İade ve Değişim

İade ve Değişim

6502 tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.
Ürün iade veya değişim işlemlerinde satın alma aşamasında Size verilen tüm belgelerle birlikte (hediye değişim kartı veya fatura, ürün ambalajı) sipariş numarasını belirterek burcu@natur-re.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz bize ulaştığında işlemler başlatılacaktır.
Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir. Ürün kullanılmamış, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş ve orijinal formunu koruyor olması gerekmektedir.

İade ve değişim yapılacak ürün; faturasın ile birlikte orijinal paketinde gönderilmelidir. Bu koşullara uymayan ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.
Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen üründen cayıldığında belirtilen süre içinde değişim yapılabilir fakat para iadesi yapılmamaktadır.
Ürün ayıplı ise tamir işlemleri yetkilinin verdiği tarihe göre, iletişim bilgilerinizi bırakmanız şartı ile Size teslim edilecektir.
Değişim yapılacak olan ürünün bedeli değiştirilmesi talep edilen ürün bedelinin altında olmamalıdır.
İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Yurtiçi Kargo ve Mng Kargo ile bizim anlaşmalı ücretimizden ödeme size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz.


Ürün elimize ulaştıktan sonra, iade şartlarına uygunluğu kabul edildikten sonra kartınıza iade işlemi 7 gün içinde gerçekleştirilir.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz bir kaç gün sürebilir.

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır.
Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 ila 3 hafta içinde, havale ile yapılan ödemeler en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.